...káva je zážitek.

Poradenství pro kavárny

Pomůžeme vám k tomu, aby se lidé na vaší kávu vraceli

Využíváme know-how nasbírané za více než dvanáct let praxe v oboru, a právě díky bohatým zkušenostem dokážeme poradit i s těmi nejmenšími detaily. Co se týče kávy, rádi vás provedeme od prvotního plánování až po konečné zaškolení personálu.

Chcete změnit espresso směs nebo poradit s jednodruhovými kávami a nevíte, na koho se obrátit? Předložíme vám k degustaci společně vybraná zrnka jednodruhová nebo smíchaná, a ta společně ochutnáme. Vypočítáme vám cenu včetně souběžných propočtů na další baristické vybavení.

Je váš podnik stále ještě na papíře? Z praxe známe nespočet případů sice krásných provozů navržených nadaným architektem, ale zároveň jsou to místa, kde je velmi obtížné pracovat. Pomůžeme vám vyvarovat se chyb v návrhu ergonomie baru, vybereme s vámi vhodné baristické vybavení, mlýnek a kávovar.

Nevíte, zda ve vašem podniku pracují baristé podle baristických pravidel? Zhodnotíme dovednosti personálu, případně vám předložíme návrh školení ať již u vás, nebo v našem školícím centru.

Dostali jste skvělou nabídku na kávu se zapůjčením všech potřebných baristických technologií ale nejste si jisti, zda je opravdu tak skvělá? Obraťte se na nás, poradíme vám. Rádi vám vysvětlíme, proč nemusí být instalace kávovaru smluvně vázaného na odběr kávy tím nejlepším řešením.

Naše služby se vám vrátí v podobě ušetřených peněz za nesprávný výběr sortimentu, pracovních postupů a zbytečně pořizovaného a posléze třeba nepoužívaného vybavení.

Proč KávovýKlub.eu

Každý podnik podávající kávu potřebuje individuální přístup, každý podnik je cílený na jinou klientelu a cesta k dosažení kýženého stavu může být u každého jiná . Naším cílem není produkovat stejné podniky, ale pro každý provoz nalézt nejlepší řešení při zachování kvality v moderním slova smyslu a spokojenosti obou stran - zákazníka i provozovatele.

Fotografie z přednášek a akcí