...káva je zážitek.

Co je Kávový klub zač?

KávovýKlub.eu vznikl v roce 2010 jako reakce na potřebu rozvíjet v České republice informovanost v kvalitní přípravě kávy a to jak v kavárenských provozech, tak v domácích podmínkách.

Nabízíme školení a poradenství nejen zavedeným a začínajícím podnikům, ve kterých se připravuje káva profesionálně, ale i jednotlivcům, které káva prostě baví. Uvědomujeme si, že školení zkušených a samostatných baristů je komplexním odvětvím zcela srovnatelným se školením profesionálních barmanů.

Zabýváme se čerstvě praženou, výběrovou kávou, ve spolupráci s českými pražírnami, jejichž počet se stále rozšiřuje. Patrný je i vzrůstající zájem o kvalitní kávu mezi spotřebiteli, kteří poznávají, že správně připravená a čestvě upražená káva je nejen zdravější, ale i chutnější.

Zdeněk Smrčka

barista

Zdeněk Smrčka

Působí v kávovém oboru přes dvanáct let jako barista a školitel. V průběhu své kariéry se stal zejména specialistou na techniku latte art. Rok pracoval jako hlavní školitel pro jednoho z největších distributorů kávy v ČR. Účastní se národních i mezinárodních kávových soutěží, stal se Baristou roku 2011.

Adam Dvořák

barista

Adam Dvořák

Z IT odvětví konvertoval do mnohem přitažlivějšího a voňavějšího světa kávy. V současné době pracuje jako barista v zajímavých kavárnách, ve kterých se klade důraz na správnou přípravu, moderní postupy a distinktivní výběr zrnek.

Naše další projekty

Piccolo neexistuje!

Piccolo neexistuje!

Prazirny.eu

Prazirny.eu

Coffee Fanatic

Coffee Fanatic

Fotografie Kávového klubu